Dekoracja mieszkania 3D - Litery 3d, grafika 3d, Litery styropian, Litery styrodur

Litery 3D
Przejdź do treści

Menu główne:

Trend dekorowania wnętrz napisami 3D przyszedł do nas z zachodu. W Polsce moda na takie litery rozprzestrzeniła się stosunkowo niedawno, ale już istnieje szeroki wachlarz propozycji, które mogą zostać wykonane na zamówienie.
Przyjrzyjmy się tej tendencji bliżej.
Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego ten rodzaj wystroju wnętrz jest tak popularny. Tajemnica takiej dekoracji jest bardzo prosta , a mianowicie może ona ozdobić każde pomieszczenie, bez względu na jego styl. Litery, słowa i zdania mogą mieć różny rozmiar, czcionkę, kolor, mogą być w różnych językach, a co najważniejsze mogą mieć różne znaczenie emocjonalne. To może być popularny wyraz, ulubiony cytat, imię bliskiej osoby lub po prostu duże litery – lista jest praktycznie nieskończona. Litery 3D mogą być doskonałą dekoracją nie tylko ściany, ale również stolika, komody czy parapetu tworząc w ten sposób zgraną całość wnętrza. Istnieje kilka typowych wariantów wykonania liter i pewny sposób, aby je zamontować.
Po pierwsze - to jest asymetria. W tym przypadku, wiele liter o różnych rozmiarach i kolorach, które tworzą wyraz  lub napis. Asymetria ożywi nawet najbardziej neutralny i spokojne wnętrza.
Druga opcja może być nazywana klasyczną – wykorzystuje się tu gotowe słowa, nazwy i zwroty, zebrane za pomocą liter. Z ich pomocą, pokój może mieć pewien nastrój, w zależności od użytych zwrotów i słów. Na przykład, można dodać odrobinę romantyzmu używając słowa „Miłość”, |”Nadzieja”. Litery i słowa w pokoju dziecka mogą służyć nie tylko jako element wystroju wnętrza, ale również pomogą dziecku aktywnie uczyć się podstaw czytania.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego